Lakiernik Przemysłowy

ABB Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Lakierowanie natryskowe pompami wysokociśnieniowymi kadzi transformatorowych;

  • Prowadzenie dokumentacji jakościowej oraz technologicznej wykonanych detali.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe;

  • Doświadczenie w pracy w lakierowaniu natryskowym;

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych;

  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych i suwnic z poziomu"0" ;

  • Dyspozycyjność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Bezpieczeństwo pracy oraz zaplecze socjalne;

  • Możliwość osobistego i zawodowego rozwoju;

  • Pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Miłą atmosferę pracy.

Czekamy na Ciebie!

Ostatnia aktualizacja:
23.12.2016

Branża / kategoria:
Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż