Pracownik biurowy - Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Mzuri Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • telefoniczna obsługa połączeń przychodzących

  • prezentowanie oraz aktywna sprzedaż usług

  • wsparcie pro sprzedażowych działań terenowych

  • nadzór nad procesem przyjmowania nowych mieszkań pod opiekę

  • nadzór i koordynacja obiegu dokumentów

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w obsłudze Klienta

  • doświadczenia w telefonicznej sprzedaży

  • komunikatywności

  • umiejętności pracy w zespole

  • pozytywnej energii i chęci do działania

  • dobrej obsługi komputera

  • dokładności, skrupulatności w wykonywanych obowiązkach

  • dobrego planowania i organizacji pracy własnej

  • przynajmniej podstawowej znajomości języka angielskiego

Oferujemy

Co oferujemy:

  • pracę dla jednego z liderów nowego segmentu rynku nieruchomości

  • szkolenia dotyczące rynku nieruchomości oraz zarządzania najmem

  • możliwość rozwoju i awansu wewnątrz struktur firmy i/lub objęcia w przyszłości nowych obowiązków w innych działach firmy

  • opiekę medyczną POLMED

  • kreatywną i przedsiębiorczą atmosferę i kulturę pracy

  • wsparcie merytoryczne doświadczonych członków zespołu Mzuri

  • niezbędne narzędzia pracy (komputer oraz telefon)

  • wynagrodzenie stałe oraz prowizyjne

  • współpracę opartą o prowadzoną działalność gospodarczą lub umowę zlecenie

Ostatnia aktualizacja:
23.05.2019

Administracja biurowa, Nieruchomości, Sprzedaż / Obsługa klienta