Magazynier – Operator Wózka Widłowego

JAS-FBG S.A.

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • załadunek i rozładunek transportów

  • opieka nad klientami firmy w działaniach magazynu logistycznego

Wymagania:

  • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych

  • komunikatywność, odpowiedzialność i motywacja do pracy

  • wykształcenie co najmniej zasadnicze zawodowe

  • znajomość procedur i zasad gospodarki magazynowej

  • dyspozycyjność do pracy zmianowej

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • dobre warunki zatrudnienia w firmie o znaczącej pozycji na rynku

  • przyjazną atmosferę pracy

  • pakiety sportowe (Multisport)

Ostatnia aktualizacja:
02.08.2017

Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna, Transport / Spedycja