Technik laboratorium elektronicznego

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

W związku z intensywnym rozwojem centrum R&D i pojawieniem się nowych projektów, dla naszego klienta poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na samodzielnym stanowisku:

Obowiązki na stanowisku będą wymagały od kandydata:
  • dbania o prawidłowe funkcjonowanie laboratorium
  • kalibracji sprzętu kontrolno-pomiarowego
  • kontaktu z serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym
  • zakupu urządzeń laboratoryjnych
  • prowadzenia ewidencji sprzętu oraz okresowej inwentaryzacji
  • tworzenia dokumentacji na potrzeby laboratorium
  • szkolenia nowych pracowników z zakresu użytkowania sprzętu laboratoryjnego

Wymagania

  • wykształcenie techniczne
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w zakresie dokumentacji technicznej, poziom min. B1
  • minimum roczne doświadczenie w pracy ze sprzętem laboratoryjnym, między innymi takim jak multimetr, zasilacz
  • umiejętność lutowania TH/SMD i posługiwania sie narzędziami warsztatowymi
  • zdolności manualne
  • dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy

  • umowa o pracę
  • atrakcyjne benefity takie jak prywatna opieka medyczna, karta sportowa
  • bardzo przyjazna atmosfera pracy, nastawienie na współpracę
  • stabilne zatrudnienie

Ostatnia aktualizacja:
06.08.2017

Branża / kategoria:
Badania i rozwój, Inżynieria / Projektowanie