Asystent/ka Dyrektora Produkcji

Gi Group Sp. z o.o.

Piotrków Trybunalski

Zakres obowiązków:

  • Realizacja zadań problemowych mających na celu podniesienie jakości produktu finalnego
  • Aktualizacja dokumentacji technicznej
  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnianie optymalnej produkcji
  • Udział w bieżącej pracy działu produkcji

  • Idealny kandydat:

  • Absolwent studiów lub w trakcie (kierunki: Zarządzanie i Inżynieria Produkcji lub pokrewne)
  • Bardzo dobra znajomość Exela i PowerPointa
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dyspozycyjność pon-pt
  • Entuzjazm i motywacja do zdobywania doświadczeń zawodowych

  • Oferujemy:

  • Staż w ramach umowy zlecenia
  • Możliwość zatrudnienia po odbyciu stażu
  • Udział w ciekawych projektach, szkoleniach branżowych
  • Pracę w Piotrkowie Trybunalskim

  • Informacje dodatkowe

    Wymiar etatu:
    Pełny etat

    Rodzaj umowy:
    Umowa zlecenia

    Min. doświadczenie:
    mniej niż 1 rok

    Min. wykształcenie:
    Wyższe licencjackie

    Branża / kategoria:
    Produkcja