Technik Serwisu

Primulator Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • wykonywanie napraw i przeglądów urządzeń

  • przygotowywanie wycen napraw

  • montaże urządzeń

  • przeprowadzanie szkoleń dla klientów z zakresu obsługi i konserwacji urządzeń

Wymagania

  • kierunkowe wykształcenie techniczne – preferowane chłodnicze, elektroniczne

  • dyspozycyjność

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji

  • samodzielność, sumienność, chęć własnego rozwoju

  • prawo jazdy kat. B

  • doświadczenie w naprawie urządzeń gastronomicznych mile widziane

  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • pełnoetatowe zatrudnienie

  • ciekawą i perspektywiczną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji serwisowej

  • pracę w standardzie międzynarodowym, profesjonalne szkolenia, poznanie specyfiki organizacji pracy w serwisie oraz programu do obsługi serwisu, dobrą atmosferę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Ostatnia aktualizacja:
04.12.2016

Energetyka / Elektronika, Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż