Dyrektor ds. Eksploatacji Systemów Informatycznych

PGB Human Resources

Opis stanowiska

  • Kierowanie zespołem specjalistów IT w dziale eksploatacji systemów informatycznych (DESI) poprzez:

    • Bezpośrednie zarządzanie zespołem zakupowym i rozliczeniowym oraz osobami pełniącymi role SLM (Service Level Managerów)

    • Nadzorowanie i zarządzanie pionami technologicznymi zespołu DESI

  • Nadzór nad umowami z operatorami telekomunikacyjnymi i dotyczących serwisu IT realizowanego przez firmy zewnętrzne

  • Nadzór nad umowami ze spółkami grupy Pelion dotyczących usług IT dostarczanych przez pion IT

  • Ustalanie parametrów usług (w tym: parametrów SLA) z dostawcami zewnętrznymi i wewnętrznymi

  • Przetargi i negocjacje nowych warunków do w/w

  • Udział w przeglądach jakości usług i negocjacjach umów ze spółkami grupy Pelion

  • Organizacja zakupu nowego sprzętu i oprogramowania zgodnie z regułami w Grupie i bezpośredni udział w kształtowaniu tych reguł

  • Nadzór nad prowadzeniem ewidencji infrastruktury IT i dokumentacji technicznej i ogólnej zespołu eksploatacji systemów IT

  • Prowadzenie symulacji skutków finansowych przedsięwzięć IT w zakresie swojego stanowiska

Wymagania

  • Umiejętności zarządzania zespołem specjalistów IT

  • Znajomość technologii IT w stopniu wystarczającym do kierowania zespołem specjalistów IT

  • Znajomość zasad ITIL oraz zarządzania projektami; formalne certyfikaty z tych dziedzin będą dodatkowym atutem

  • Znajomość rynku IT dot. usług i sprzętu (w tym telekomunikacyjnego)

  • Doświadczenia we współpracy z operatorami telekomunikacyjnymi i firmami działającymi w obszarze technologii i usług IT

  • Doświadczenia w negocjowaniu umów oraz organizowaniu przetargów w obszarze informatyki i usług telekomunikacyjnych

  • Doświadczenie i umiejętności analiz finansowych przedsięwzięć IT

Oferujemy

  • Pomoc w relokacji

  • Umowę o pracę

  • Ciekawą, stabilną  pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Opiekę medyczną

  • Dofinansowanie pakietu sportowego Fit Profit

  • Możliwość ubezpieczenia Grupowego

  • Ubezpieczenie lekowe (80% dofinansowania do leków na receptę)

  • Bony świąteczne

  • Szczepienia przeciwko grypie

Ostatnia aktualizacja:
31.12.2016

Kadra zarządzająca, Logistyka / Dystrybucja, Sprzedaż / Obsługa klienta, Zakupy