Pracownik magazynowy - lekka praca - transport

LeasingTeam Sp. z o.o

Piotrków Trybunalski Tomaszów Mazowiecki Bełchatów Pabianice Opoczno

Opis stanowiska

  • Przyjęcie oraz rozlokowanie towaru w magazynie (lekkie paczki),

  • Kompletacja, pakowanie oraz wysyłka zamówień.

Wymagania

  • Chęć do pracy w systemie zmianowym,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie lub produkcji.

Oferujemy

  • Zapewniamy bezpłatny transport do pracy!

  • Praca dla kobiet oraz mężczyzn!

  • Jeśli nie masz doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!

  • Nowoczesny, zautomatyzowany magazyn! 0 dźwigania!

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Atrakcyjna stawka + premia,

  • Dofinansowanie do obiadu (190 zł/miesiąc na karcie).

Ostatnia aktualizacja:
12.09.2020

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna