Nastawiacz Maszyn

Lumileds

Pabianice

Zakres obowiązków i zadania na ww. stanowisku:

  • Obsługa maszyn do produkcji żarówek i komponentów do żarówek;
  • Dbanie o właściwy stan techniczny maszyn - konserwacja i przeprowadzanie drobnych napraw;
  • Realizacja założonych celów ilościowych i jakościowych;
  • Prowadzenie pomiarów i kontroli oraz korygowanie procesów;
  • Aktywny udział w programach poprawiających efektywność i bezpieczeństwo pracy.

Oczekiwane umiejętności i kwalifikacje :

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne;
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych ? mile widziane;
  • Podstawowa wiedza z zakresu mechaniki;
  • Podstawowa znajomość funkcjonowania maszyn i urządzeń mechanicznych;
  • Sumienność w wykonywaniu pracy;
  • Dokładność;
  • Umiejętność pracy w grupie;
  • Otwartość na nową wiedzę.

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z Lumileds Poland S.A.;
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego;
  • Kartę Benefit System do wykorzystania w wielu ośrodkach sportowo-rekreacyjnych w Polsce;
  • Prywatną opiekę medyczną w Przychodni Zakładowej finansowaną przez Pracodawcę;
  • Szeroki zakres świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe

Branża / kategoria:
Produkcja