Specjalista ds. Personalnych

Horyzont Doradztwo Personalne

Opis stanowiska

  • prowadzenie bieżącej dokumentacji kadrowej,

  • przygotowywanie dokumentacji związanej z zawieraniem, kontynuacją lub rozwiązaniem stosunku pracy,

  • współpraca z biurem zewnętrznym, naliczającym płace,

  • prowadzenie całości zagadnień dotyczących ewidencji pracowników firmy,

  • organizowanie badań lekarskich dla nowych i obecnych pracowników,

  • udzielanie pracowników informacji z zakresu prawa pracy i zagadnień kadrowych,

  • bieżąca współpraca z agencjami pracy tymczasowej.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku, preferowane w firmie produkcyjnej,

  • wykształcenie wyższe - oczekiwane kierunkowe,

  • znajomość zagadnień prawa pracy i zasad naliczania wynagrodzeń,

  • wiedza na temat zagadnień z obszaru HR

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • bardzo dobra znajomość MS Office (głównie Excel),

  • umiejętność sprawnej komunikacji z pracownikami wszystkich działów firmy,

  • systematyczność, dokładność, odpowiedzialność,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

  • pakiet benefitów pozapłacowych,

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

Ostatnia aktualizacja:
04.08.2017

Branża / kategoria:
Human Resources / Kadry