Asystent / Asystentka działu Administracji i Marketingu

CoBouw Polska Sp.zo.o.

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • obsługa połączeń telefonicznych

  • realizacja zadań związanych z obsługą sekretariatu,

  • zapewnienie płynnego obiegu dokumentów i korespondencji

  • współpraca ze wszystkimi działami firmy,

  • wspomaganie działu marketingu i administracji w zakresie prowadzonych działań

  • bieżące tłumaczenia dokumentów

  • zaopatrywanie firmy w materiały biurowe

  • wykonywanie i koordynowanie innych projektów zlecanych przez przełożonych,

  • kompleksowa organizacja pracy biura

  • dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe

  • minimum roczne doświadczenie na stanowisku związanym z organizacją biura, doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • bardzo dobra organizacja własnej pracy

  • operatywność i inicjatywa w realizacji powierzonych zadań

  • bardzo dobra, praktyczna znajomość microsoft office

  • obowiązkowość, skrupulatność, uprzejmość

  • wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych oraz umiejętność budowania pozytywnych relacji

  • kultura osobista

  • wielozadaniowość

  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy:

  • interesującą i odpowiedzialną pracę w stabilnej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju i zdobycie cennych doświadczeń zawodowych

  • umowę o pracę i atrakcyjne warunki zatrudnienia

Ostatnia aktualizacja:
10.04.2019

Branża / kategoria:
Administracja biurowa