Franczyzobiorca / Partner Biznesowy

Aspect Nieruchomości - Ogólnopolska sieć biur

Bełchatów Piotrków Trybunalski Sieradz Łódź

Opis stanowiska

Własne biuro nieruchomości
– pomysł na sprawdzony i pewny biznes.

Wymagania

DLA KOGO?

  • jesteś agentem i chcesz być niezależny, działać tylko na własną rękę

  • jesteś pośrednikiem w obrocie nieruchomościami i chcesz otworzyć własne biuro nieruchomości

  • jesteś osobą, która chce rozpocząć działalność gospodarczą i nie wie na jaką się zdecydować

  • jesteś osobą, która prowadzi działalność gospodarczą i chce ją poszerzyć lub zmienić

CO OFERUJEMY:

  • prowadzenie działalności gospodarczej biura nieruchomości, będącego Twoją odrębną własnością, które działa niezależnie, przy pełnym wsparciu i w ramach sieci Aspect Nieruchomości

  • podpisanie umowy na czas nieokreślony z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia

  • przynależność do grupy biur i korzystanie z zalet pracy w sieci współpraca pomiędzy biurami, wymiana ofert, klientów indywidualnych i biznesowych

  • rewelacyjnie niskie opłaty miesięczne – opłata stała dopasowana idealnie do rozmiarów każdego biura

  • sprawdzony know-how, metody gwarantujące sukces w branży nieruchomości i profesjonalnie przygotowana oferta oparta na wieloletnich doświadczeniach

  • promocję ofert na kilkudziesięciu największych portalach ogłoszeniowych w ramach opłaty franczyzowej

  • gwarantujemy ciągłą pomoc księgową, prawną i merytoryczną w zakresie udzielania kredytów, pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, zarządzania najmem

  • najbardziej aktualne umowy pośrednictwa zgodne z najnowszym orzecznictwem sądowym i obowiązującymi przepisami prawa

  • możliwość poszerzenia działalności o pośrednictwo kredytowe, zarządzanie najmem, pośrednictwo ubezpieczeniowe lub sprzedaż gotowych projektów domów

POWINIENEŚ DYSPONOWAĆ:

  • gotowością do prowadzenia biznesu dającego zadowolenie finansowe i zawodowe

  • powierzchnią biurową, lokalem (własność lub najem) w optymalnym punkcie, najlepiej na parterze z dużą widoczną witryną, o powierzchni min 30 m2 (co najmniej 2 pomieszczenia + zaplecze) lub na I piętrze w bardzo dobrej lokalizacji

Nie zwlekaj tylko dołącz do Naszego grona profesjonalnych doradców!

Oferujemy

NOWA PROMOCJA!!!

50% rabatu na opłatę licencyjną

 3 pierwsze miesiące GRATIS - bez opłat stałych - na dobry początek

Tylko teraz bardzo atrakcyjne warunki finansowe dla nowych Franczyzobiorców. Skorzystaj z PROMOCJI i zapytaj o szczegóły.

Ostatnia aktualizacja:
15.05.2019

Branża / kategoria:
Franczyza, Nieruchomości, Sprzedaż / Obsługa klienta