Koordynator działu spedycji międzynarodowej

Logart Personnel Consulting

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należała realizacja zleceń spedycyjnych w relacjach międzynarodowych a w szczególności:

  • Rozbudowa i koordynowanie pracy zespołu spedycji międzynarodowej

  • Bezpośrednia współpraca z przewoźnikami: negocjowanie stawek, ustalanie i planowanie warunków transportu

  • Utrzymywanie i rozwój długofalowej współpracy z obecnymi klientami

  • Realizowanie założeń budżetowych

  • Aktywne uczestnictwo w rozwoju firmy

Wymagania

Idealny kandydat to samodzielny pracownik posiadający znajomość rynku przewoźników i klientów, jak również:

  • Umiejętność planowania pracy własnej oraz pracy zespołu

  • Nastawienie na realizację celów

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i szybkiego podejmowania decyzji

  • Doświadczenie na stanowisku menedżera spedycji lub minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku spedytora

Oferujemy

  • Realną możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Możliwość wdrożenia własnych projektów

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia

Ostatnia aktualizacja:
06.03.2017

Kadra zarządzająca, Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja