Specjalista ds. sprzedaży

Brzezicki&Siess s.c.

Łódź – C. H. Manufaktura

Opis stanowiska

  • Profesjonalna obsługa klienta według właściwych standardów,

  • Aktywna sprzedaż asortymentu w oparciu o zdobytą wiedzę,

  • Budowanie pozytywnego wizerunku salonu i marki Five o'clock.

Wymagania

Od Kandydatek/ Kandydatów oczekujemy:

  • Pełnej dyspozycyjności,

  • Chęci do zgłębiania wiedzy z zakresu herbat i kaw,

  • Zaangażowania w wykonywane obowiązki,

  • Podstawowej znajomości języka angielskiego,

  • Wysokiej kultury osobistej,

  • Entuzjazmu, motywacji i kreatywności.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, po przejściu etapu szkoleniowego

  • Szkolenia dotyczące wiedzy o herbatach i kawach oraz technik sprzedaży,

  • Premię motywacyjną,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Pracę w miłej atmosferze,

  • Dostęp do najlepszych herbat i kaw z całego świata.

Ostatnia aktualizacja:
07.06.2019

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta