Kierownik Kawiarni / Cukierni

PROGRESS CONCEPT

Opis stanowiska

  • Kompleksowe zarządzanie powierzoną kawiarnią

  • Realizacja celów sprzedażowych

  • Samodzielne planowanie działań sprzedażowych w placówce

  • Aktywne wykorzystywanie kanału sprzedaży do firm

  • Zarządzanie i motywowanie podległego zespołu

  • Dbałość o profesjonalną obsługę klienta oraz atmosferę pracy

  • Organizacja codziennej pracy oraz dbałość o wizerunek lokalu

  • Aktywne planowanie działań marketingowych

  • Reagowanie na aktywność firm konkurencyjnych

Wymagania

  • Co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wykształcenia min. średnie

  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu

  • Nastawienie na realizację celów

  • Zaangażowanie i nastawienie na dalszy rozwój

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Oferujemy

  • Pracę z zaangażowanym i młodym zespołem

  • Dużą samodzielność w codziennej pracy

  • Pracę w przyjaznym środowisku

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy

  • Niezbędne narzędzia pracy

Ostatnia aktualizacja:
14.12.2016

Branża / kategoria:
Gastronomia / Catering, Kadra zarządzająca