Księgowa/Księgowy

Ceramika Tubądzin Sp. z o.o. Sp. k.

Sieradz

Obowiązki:

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych
  • Rozliczanie kosztów produkcji
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • Sporządzanie rejestrów VAT i ich uzgadnianie
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych
  • Sporządzanie przelewów bankowych
  • Prowadzenie i ewidencja operacji kasowych
  • Wystawianie faktur i pozostałych dokumentów księgowych
Wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe – finanse/rachunkowość Doświadczenie na podobnym stanowisku Bardzo dobra znajomość ustaw: o rachunkowości, o podatku dochodowym od osób prawnych, o podatku od towarów i usług Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office – MS Excel) Bardzo dobra organizacja pracy Zaangażowanie w wykonywane zadania Umiejętność współpracy w zespole

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
1 rok

Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie

Branża / kategoria:
Finanse