Pracownik magazynu pilnie poszukiwany!

KS SERVICE Sp. z o.o.

Łódź Pabianice Konstantynów Łódzki Zgierz Ozorków Aleksandrów Łódzki

OBOWIĄZKI

Do Twoich obowiązków będzie należał załadunek oraz rozładunek samochodów w firmie kurierskiej. Dodatkowo będziesz odpowiedzialny za skanowanie i sortowanie przesyłek. Wszystkie te czynności będą wykonywane z zachowaniem bezpieczeństwa oraz higieny na stanowisku pracy.

WYMAGANIA

Poszukujemy osób dyspozycyjnych od poniedziałku do piątku, w godzinach 18:00 - 2:00, gotowych do podjęcia pracy od zaraz. Oczekujemy zaangażowania w wykonywaniu powierzonych obowiązków. Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY

Każdemu pracownikowi oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ze stawką godzinową w wysokości 14,02 złotych brutto. Gwarantujemy szkolenie przygotowujące do pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Umożliwiamy podjęcie długotrwałej współpracy.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia

Branża / kategoria:
Produkcja