Magazynier - praca w godz. 16-2 - BEZPŁATNY TRANSPORT

Progres Sp. z o.o. Sp. k.

Zduńska Wola

PRACA W ŁODZI - BEZPŁATNY TRANSPORT DO/Z PRACY!!!

Zadania:
- praca polega na kompletowaniu zamówień ze sprzętem RTV/AGD/IT przy użyciu skanera i ręcznego wózka paletowego.

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- pracę w godzinach 16-2 (średni 4 dni w tygodniu),
- stawkę miesięczną 2400 zł brutto + premie,
- dodatek do godzin nocnych ok. 4 zł brutto/h,
- dofinansowanie do karty sportowej,
- chip na darmowe kanapki i napoje w miejscu pracy,
- po upływie 3 miesięcy możliwość przejścia bezpośrednio pod zakład pracy.
- dyspozycyjność,
- gotowość do wykonywania pracy fizycznej,
- sumienność, dokładność,
- niekaralność.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas określony

Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Min. wykształcenie:
Podstawowe

Branża / kategoria:
Logistyka