Młodszy Specjalista ds. IT

Accenture Services Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie użytkowników w zakresie rozwiązywania problemów ze sprzętem oraz oprogramowaniem

  • Wsparcie użytkowników i projektów w zakresie dostępnych technologii i rozwiązań IT

  • Współpraca w zewnętrznymi dostawcami usług, sprzętu, oprogramowania

  • Udział w projektach wewnętrznych

Wymagania

Wymagania:

  • Znajomość systemów operacyjnych Windows

  • Znajomość podstawowych zagadnień sieciowych i serwerowych

  • Znajomość języka angielskiego

  • Wysoka kultura osobista i zdolności komunikacyjne

  • Mile widziane doświadczenie w dziale IT w dużej organizacji

  • Dostępność w wymiarze pełnego etatu

Oferujemy

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie

  • Pracę w profesjonalnym i międzynarodowym środowisku

  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego

  • Dostęp do nowoczesnych systemów wymiany wiedzy i informacji

  • Przyjazną atmosferę pracy, cykliczne spotkania integracyjne, możliwość rozwijania pozazawodowych zainteresowań w klubach tematycznych

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie, karnety sportowe, vouchery lunchowe

Ostatnia aktualizacja:
19.10.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja, Informatyka / Programowanie