Młodszy specjalista ds. obsługi klienta korporacyjnego

mBank S.A.

Opis stanowiska

Zadania jakie będziesz realizować to:

  • właściwa realizacja zadań zgodnie z regulacjami wewnętrznymi obszaru rachunku bankowego - zamkniecie klienta, zamknięcie rachunków/subkont,

  • przygotowywanie i wydawanie opinii audytorskich,

  • analiza i realizacja listy płac zgodnie z regulacjami wewnętrznymi Banku,

  • obsługa Niedozwolonych Sald Debetowych - monitoring, konsultacje mailowe lub telefoniczne, księgowania, sporządzanie pism do klienta w tym wezwania do zapłaty, wypowiedzenia umowy rachunku bankowego,

  • realizacja w systemach banku procesu POS (prowizja od sald),

  • monitoring rachunków wewnętrznych,

  • analiza raportów,

  • prowadzenie statystyk,

  • proces wystawiania faktur VAT.

Wymagania

Współpraca, elastyczność i nastawienie na cel są Ci bliskie? Zgłoś się jeśli masz:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe w obszarze ekonomii; preferowane kierunki bankowość, rachunkowość,

  • dobrą znajomość pakietu MS Office i znajomość systemu GLOBUS,

  • umiejętność pracy w zespole, bardzo dobrą organizacje pracy, otwartość na nowe zadania, dokładność, rzetelność, zdolność analitycznego myślenia,

  • mile widziane będzie doświadczenie w bankowości i wiedza z zakresu obsługi klienta korporacyjnego

  • i znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Zatrudnienie w ramach umowy o pracę przy ul. Traktorowej 143.

Oferujemy

Od nas dostaniesz:

  • Umowę o pracę

  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy

  • Jasną ścieżkę kariery

  • 3200zł brutto + prowizje

  • Rozbudowany system szkoleń

  • Kartę sportową

Ostatnia aktualizacja:
15.05.2019

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta