Zastępca Kierownika Sklepu

Netto Sp. z o.o.

Łódź Ul. Brzezińska

Opis stanowiska

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?

  • Wynagrodzenie i premię zawsze na czas,

  • Ubezpieczenia grupowe na atrakcyjnych warunkach,

  • Wsparcie innych, doświadczonych kierowników sklepów,

  • Bony świąteczne,

  • Nagrody jubileuszowe,

  • Fajne imprezy firmowe – integracyjne i nie tylko…,

  • Paczki dla Twoich dzieci,

  • W pełni wyposażone zaplecze socjalne, w którym szybko przygotujesz posiłek, wypijesz kawę i herbatę,

  • System profesjonalnych szkoleń.

Wymagania

CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ?

  • Efektywnym zarządzaniem zespołem pracowników,

  • Zapewnianiem funkcjonowania sklepu zgodnie z wewnętrznymi standardami,

  • Godnym reprezentowanie firmy wobec naszych klientów i dostawców,

  • Dbaniem o dobrą atmosferę w Twoim zespole (uśmiech, żart, koleżeńska pomoc to nieodłączna część kultury pracy w naszej firmie).

Oferujemy

DOŁĄCZ DO NAS JEŚLI:

  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku w sieci dyskontowej i wiedzę z zakresu handlu detalicznego,

  • Potrafisz kierować zespołem, motywować ich i lubisz to robić,

  • Cechuje Cię samodzielność, posiadasz wysokie zdolności interpersonalne, jesteś otwarty na zmiany,

  • Jesteś zmotywowany do pracy i chętnie podejmujesz się nowych zadań.

Ostatnia aktualizacja:
13.12.2018

Branża / kategoria:
Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta