Pracownik produkcyjny

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Twoje zadania

  • Montaż urządzeń gospodarstwa domowego;

  • Przeprowadzanie kontroli zgodnie
    z obowiązującymi dokumentami;

  • Zgłaszanie na bieżąco problemów jakościowych;

  • Przestrzeganie standardów firmy.

Wymagania

Oczekiwany profil

  • Doświadczenie w  pracy na liniach montażowych w przedsiębiorstwie produkcyjnym;

  • Zdolności manualne i techniczne oraz umiejętność pracy w takcie;

  • Dbałość o jakość pracy;

  • Umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy

Oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego
    w międzynarodowym środowisku
    i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    w różnych obszarach;

  • Stabilność zatrudnienia w firmie
    o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych
    w tym opiekę medyczną, ofertę sportowo-kulturalną oraz dofinansowanie do posiłków oraz pakiet szkoleń i działań rozwojowych;

  • Możliwość skorzystania z bezpłatnego transportu.

Ostatnia aktualizacja:
13.09.2018

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja