Manager działu spedycji międzynarodowej

Logart Personnel Consulting

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należała realizacja zleceń spedycyjnych w relacjach międzynarodowych a w szczególności:

  • Rozbudowa i koordynowanie pracy zespołu spedycji międzynarodowej

  • Bezpośrednia współpraca z przewoźnikami: negocjowanie stawek, ustalanie i planowanie warunków transportu

  • Utrzymywanie i rozwój długofalowej współpracy z obecnymi klientami

  • Realizowanie założeń budżetowych

  • Aktywne uczestnictwo w rozwoju firmy

Wymagania

Idealny kandydat to osoba posiadająca minimum roczne doświadczenie w kierowaniu zespołem spedycji międzynarodowej.

Do udziału w rekrutacji zapraszamy osoby, które posiadają:

  • Doświadczenie w organizowaniu międzynarodowych transportów całopojazdowych (min. 3 lata)

  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego (znajomość innego języka będzie dodatkowym atutem)

  • Dobrą znajomość rynku transportowego, zwłaszcza transportów FTL

  • Bardzo dobrą znajomość rynku przewoźników

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, wytrwałość oraz determinacje w osiąganiu założonych celów

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premię uzależnioną od wyników

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Perspektywę rozwoju zawodowego w ramach struktur firmy

  • Możliwość wdrożenia własnych, innowacyjnych pomysłów

Ostatnia aktualizacja:
27.08.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja