Pakowacz/ka leków

Work Service S. A.

Opis stanowiska

  • pakowanie gotowych produktów w kartoniki i opakowania zbiorcze

  • konfekcjonowanie towarów zgodnie z wymaganiami

  • etykietowanie produktów

Wymagania

  • zdolności manualne

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 2-zmianowym

  • posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę głównie w pozycji siedzącej nie wymagającej dużego wysiłku fizycznego

  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • pracę w pełnym wymiarze godzin

  • opiekę Konsultanta Personalnego Work Service S.A. w trakcie zatrudnienia

  • oferty promocyjne wielu partnerów firmy Work Service S.A.

Ostatnia aktualizacja:
12.03.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna