Inżynier Procesu Wtrysku

Bank Danych o Inżynierach

Opis stanowiska

  • nadzorowanie i analizowanie poprawności procesów technologicznych

  • zagwarantowanie prawidłowego przebiegu procesów produkcyjnych, ich kontrolowanie i monitorowanie

  • aktywny udział we wdrażaniu nowych projektów (produktów), transferach technologicznych i usprawnieniach dotyczących procesów wtrysku

  • uruchamianie i przeprowadzanie niestandardowych testów procesowych

Wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • dobra znajomość pakietu MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel)

  • zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole

  • systematyczność, odpowiedzialność i dokładność

Oferujemy

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych

  • możliwość zdobycia nowej wiedzy i umiejętności

Ostatnia aktualizacja:
23.02.2019

Branża / kategoria:
Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja