Quality Assurance Engineer

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy działającej w obszarze innowacyjnych rozwiązań programistycznych, poszukujemy kandydatów chętnych do pracy przy kontroli jakości (nowopowstałych produktów mających na celu cieszyć nowych użytkowników) na stanowisku Quality Assurance Engineer.

Obowiązki:
  • Aktywna współpraca z QA team nastawionym na zapewnienie najwyższej jakości produktu
  • Tworzenie i wdrażanie testów jakościowych
  • Rozwój narzędzi testowych z założeniem usprawnienia i automatyzacji przypadków wymagających powtórnego procesu egzekucyjnego
  • Wdrażanie procesów instalacji, konfiguracji i utrzymania testów, aplikacji i platform (HW,SW)
  • Weryfikacja testów i ich wyników
  • Wykonywanie i usprawnianie testów regresyjnych potwierdzających najwyższą jakość produktów udostępnianych do użytku klientów

Wymagania

  • Wiedza z zakresu narzędzi i metod stosowanych do wdrażania i przeprowadzania testów jakości
  • Doświadczenie z technologią .NET
  • Znajomość narzędzi takich jak TestLink, Selenium
  • Doświadczenie w obszarze automatyzacji testów
  • Wiedza lub doświadczenie dotyczące konceptów zarządzania serwerami
  • Umiejętność posługiwania się jednym z następujących języków skryptowych: Perl, Python, Tcl/Tk, Ruby etc (mile widziane)
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Możliwość pracy i rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Uczestinictwo i innowacyjnych projektach
  • Atrakcyjne warunki pracy (pakiet socjalny + stałe wynagrodzenie)
  • Szkolenia

Ostatnia aktualizacja:
14.09.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie, Inżynieria / Projektowanie