Pracownik Służby Pięter/ Pokojowa

Qubus Hotel Management Sp. z o.o.

Opis stanowiska

JEŚLI WAŻNE SĄ DLA CIEBIE:

  • praca w zespole, który wzajemnie się wspiera;

  • jasne zasady współpracy;

  • praca na ½ etatu (ok. 80h) na podstawie umowy o pracę;

  • dofinansowanie do opieki medycznej
    (również dla Twoich bliskich);

  • wsparcie aktywności sportowej;

  • miejsce pracy w centrum miasta…

U NAS TO ZNAJDZIESZ -

NA CO DZIEŃ BĘDZIESZ ZAJMOWAŁ(A) SIĘ:

utrzymaniem porządku w pokojach hotelowych, korytarzach oraz pomieszczeniach wspólnych znajdujących się na terenie hotelu.

JEŚLI:

  • pracując zwracasz uwagę na detale i dobrze organizujesz własną pracę ;

  • umiesz pracować w zespole;

  • jesteś gotowy/a do pracy zmianowej, również w weekendy i święta, w wymiarze ½ etatu;

  • nie ma przeciwwskazań abyś pracował/a fizycznie;

  • znasz język angielski w minimum podstawowym zakresie,

a dodatkowo posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku…

TO ZNACZY, ŻE WŁAŚNIE CIEBIE SZUKAMY!

Wymagania

Oferujemy

WYBIERZ PRACĘ W QUBUS HOTEL I POWIEDZ:

#BoLubięByćWCentrum #BoLubięPoczucieBezpieczeństwa #BoLubięPracowaćZNajlepszymi #BoLubięWysokąJakość #BoLubięDbaćOInnych #BoLubięSwójZespół #BoLubięJasneZasady

Ostatnia aktualizacja:
28.05.2017

Branża / kategoria:
Turystyka / Hotelarstwo