Senior Java Software Engineer

TeamQuest

Opis stanowiska

  • Praca przy ciekawych projektach o różnej wielkości.
  • Projektowanie i programowanie rozwiązań zgodnie z wymaganiami.
  • Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych.
  • Rozwój i utrzymanie istniejącego projektu napisanego w javie, spring framework.

Wymagania

  • Minimum 3-4 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Bardzo dobra znajomość Java.
  • Znajomość technologii:
    • Spring
    • Hibernate
    • Tomcat
    • Rest
    • JSON/XML
    • TestNG
    • Maven
    • Git
  • Poziom języka angielskiego umożliwiający swobodną komunikację.
  • Zaangażowanie, kreatywność, elastyczność i samodzielność.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Wyjazdy integracyjne.
  • Udział w innowacyjnych przedsięwzięciach o bardzo dużej skali złożoności.
  • Realizacje projektów dla klientów zagranicznych.
  • Ubezpieczenie.
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole.
  • Możliwość pracy zdalnej.

Ostatnia aktualizacja:
09.12.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie