Monter Sieci Telekomunikacyjnych

HUAPOL

Kutno I Okolice Łask I Okolic Tomaszów Mazowiecki I Okolice Zduńska Wola I Okolice Łęczyca I Okolice Poddębice I Okolice Łódź

Opis stanowiska

  • wykonywanie instalacji miedzianych oraz światłowodowych,

  • montaż urządzeń i usług telekomunikacyjnych u abonentów,

  • usuwanie uszkodzeń, awarii i stanów zagrożeń na sieciach dostępowych,

  • konserwacja, ewidencja i weryfikacja elementów sieci i urządzeń.

Wymagania

  • podstawowa wiedza na temat urządzeń związanych z dostawą Internetu,

  • zdolności manualno – techniczne,

  • chęć do pracy oraz gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji – możliwość przyuczenia do wykonywanych czynności dla osób bez doświadczenia,

  • dyspozycyjność,

  • prawo jazdy kat. B. – warunek konieczny!

Dodatkowych atutem będzie:

  • znajomość branży telekomunikacyjnej,

  • doświadczenie z sieciami światłowodowymi

  • uprawnienia energetyczne do 1kV,

  • uprawnienia na HDS-y, koparki.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz dużych perspektywach rozwojowych,

  • dogodna dla kandydata forma zatrudnienia (umowa cywilnoprawna lub umowa o pracę),

  • wynagrodzenie zasadnicze uzależnione od posiadanego doświadczenia plus atrakcyjny system premiowy,

  • praktyczne przeszkolenie na stanowisku pracy oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji,

  • pracę w miłej atmosferze w gronie profesjonalistów.

Ostatnia aktualizacja:
23.08.2020

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż, Telekomunikacja