Doradca Klienta / Sprzedawca

BEL-POL

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało między innymi:

  • Obsługa klientów detalicznych w specjalistycznym salonie wykończenia wnętrz

  • Doradztwo techniczne

  • Wystawianie dokumentów sprzedażowych

  • Prowadzenie odpowiedniej dokumentacji sprzedażowej

Wymagania

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w zakresie obsługi klientów

  • Mile widziana znajomość asortymentu z branży budowlanej (drzwi i podłogi)

  • Wysokiego poczucia odpowiedzialności

  • Nastawienia na realizowanie ambitnych celów sprzedażowych

  • Umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych

  • Dobrej znajomość MS Office

  • Wysokich umiejętności w organizacji pracy własnej

  • Łatwości nawiązywania kontaktów – szczycimy się tym, że utrzymujemy dobre relacje z naszymi klientami i chcemy podtrzymywać tę tradycję,

  • Umiejętności pracy w zespole – tworzymy wykwalifikowane zespoły sprzedażowe,  ich członkowie idealnie ze sobą współpracują i w tej umiejętności tkwi ich siła

Oferujemy

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego

  • Gwarancję stabilnego zatrudnienia

  • Umowę o pracę, która zapewni Ci bezpieczeństwo i wiarygodność

  • Szansę rozwoju zawodowego wspieraną przez stabilną organizację o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pracę w zespole fachowców i specjalistów, dającą wiele satysfakcji motywującą do ciągłego rozwoju i osiągania coraz lepszych wyników

  • Osobom ambitnym i zaangażowanym, chcącym coś zmienić w swoim życiu, możliwość awansu i rozwoju zawodowego

  • Program szkoleń produktowych i sprzedażowych, które pozwolą na uzyskanie szybkiej samodzielności i pomogą w realizacji zadań sprzedażowych

  • Stabilny system wynagradzania oraz prowizję adekwatną do osiąganych wyników sprzedażowych, która pozwoli na spełnienie wszystkich planów życiowych

Ostatnia aktualizacja:
28.12.2017

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta