Specjalista ds. legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców

Klient portalu Praca.pl

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należała bieżąca obsługa postępowań administracyjnych, a w szczególności:

  • stały kontakt z klientami - telefoniczny, mailowy, osobisty,

  • kontakt z organami administracyjnymi w zakresie procedur w sprawach dotyczących legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców,

  • przygotowywanie i kompletowanie niezbędnych dokumentów, wypełnianie wniosków,

  • monitorowanie przebiegu postępowań administracyjnych.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie – mile widziane wyższe , w tym absolwenci lub studenci II stopnia na kierunku administracja, prawo lub pokrewnym,

  • umiejętność obsługi Pakietu MS Office (Word, Exel),

  • komunikatywna  znajomość języka angielskiego  lub/i  rosyjskiego/ukraińskiego,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku – np. doświadczenie w Agencji Pracy Tymczasowej lub w Urzędzie Wojewódzkim w Wydziale Spraw Cudzoziemców,

  • mile widziane prawa jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,

  • możliwość rozwoju zawodowego w zakresie materialnego prawa administracyjnego oraz procedury administracyjnej.

Ostatnia aktualizacja:
19.12.2018

Branża / kategoria:
Administracja biurowa, Sprzedaż / Obsługa klienta