Fundraiser praca dla studenta

Greenpeace Polska

Opis stanowiska

Czas na zmiany! Zdobywaj doświadczenie i nieźle zarabiaj już na początku kariery zawodowej!

Wykorzystaj szansę na zdobycie niezbędnego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji pozarządowej.

To, co ważne dla nas, to Twoja łatwość nawiązywania kontaktu z nowymi osobami, ponieważ do obowiązków fundraisera należy pozyskanie jak największej ilości darczyńców.

Za ciężką pracę należy Ci się regularne i stałe wynagrodzenie, dlatego nasze stawki sięgają nawet 40 złotych za godzinę na rękę.

Gwarantujemy  świetną atmosferę i środowisko pracy w młodym, kreatywnym i zgranym zespole...

Wymagania

….a oprócz tego oferujemy:

  • wakacyjną pracę na świeżym powietrzu z możliwością przedłużenia umowy,

  • elastyczny grafik pracy: minimum 15 h pracy w tygodniu,

  • stawki wyższe niż u innych pracodawców: podstawa, to średnio 3600 pln/brutto/mieś za ¾ etatu -> ok. 2700 pln / mieś na rękę, - pogrubienie moze być zielone

  • dodatkowo, do 1000 złotych na rękę za pozyskanie osoby do pracy w Twoim zespole w ramach

  • rekrutacji bezpośredniej,

  • profesjonalne szkolenia i wyjazdy integracyjne w Polsce i za granicą,

  • bonusy pozapłacowe,

  • praca z tytułu umowy - zlecenia.

Ostatnia aktualizacja:
30.08.2017

Marketing / Reklama / PR, Praktyki / Staż, Sprzedaż / Obsługa klienta