Partner biznesowy ds. personalnych w sieci

PKO Bank Polski S.A.

Wymagania

Główne zadania:

  • współpraca z kadrą menedżerską i pracownikami, ukierunkowana na budowanie relacji i kultury organizacyjnej

  • wdrażanie inicjatyw wynikających ze strategii HR we współpracy z kadrą menedżerską

  • monitorowanie kluczowych wskaźników HR w danym obszarze, wpływających na wzrost konkurencyjności i efektywności organizacji

  • projektowanie adekwatnych rozwiązań, wspierających budowanie zaangażowania, odpowiedzialności i przedsiębiorczości pracowników

  • wsparcie w tworzeniu i stosowaniu narzędzi menedżerskich na rzecz rozwoju potencjału pracowników i realizacji przez nich celów zawodowych (rekrutacja, adaptacja, szkolenia, ocena, rozwój)

  • doradztwo w komunikowaniu i wprowadzaniu zmian organizacyjnych

  • wsparcie w rozwiązywaniu konfliktów i usprawnianiu komunikacji między zespołami/ pracownikami

  • konsultacja decyzji podejmowanych przez menedżerów w zakresie funkcjonujących w Banku procesów HR (w szczególności: systemy premiowe, ocena pracownicza, rekrutacja, adaptacja, szkolenia, rozwój, regulacje wynagrodzeń, decyzje kadrowe)

  • odpowiedzialność za realizację procesów rekrutacyjnych

Oczekujemy:

  • minimum 3-letniego stażu pracy w bankowości lub instytucjach finansowych na stanowisku o podobnym charakterze

  • świadomości modelu biznesowego bankowości oddziałowej

  • znajomości procesów z zakresu miękkiego i twardego HR

  • swobodnego poruszania się w przepisach prawa pracy

  • umiejętności symultanicznego działania w różnorodnych obszarach

  • umiejętności budowania efektywnych relacji w organizacji

  • wykształcenia wyższego, mile widziany profil związany z zarządzaniem zasobami ludzkimi lub prawo pracy

  • mobilności oraz czynnego prawa jazy kat B

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • profesjonalny system szkoleń

Ostatnia aktualizacja:
04.03.2017

Branża / kategoria:
Human Resources / Kadry