Analityk w obszarze HR

Asseco Data Systems S.A.

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie wymaganiami klienta

  • Tworzenie projektów funkcjonalnych systemów informatycznych

  • Analizowanie potrzeb klienta oraz procesów biznesowych

  • Tworzenie dokumentacji analitycznej

  • Prowadzenie szkoleń oraz prezentacji dla użytkowników oprogramowania z zakresu księgowości oraz innych obszarów związanych z administracją samorządową

  • Tworzenie dokumentacji użytkownika

  • Tworzenie prezentacji multimedialnych

  • Udzielanie konsultacji telefonicznych dotyczących obsługi programu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe zgodne z charakterem stanowiska lub wykształcenie średnie w przypadku posiadania min. 3-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Poparta doświadczeniem znajomość zagadnień z zakresu miękkich HR (Rekrutacje, Oceny pracownicze, Fundusz Świadczeń Socjalnych, Mentoring, Szkolenia)

  • Umiejętność przekazywania wiedzy

  • Umiejętność współpracy i pozytywne nastawienie do ludzi

  • Wysoka kultura osobista

  • Samodzielność w działaniu

  • Umiejętność dostosowywania się do zmiennych sytuacji

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Gotowość do wyjazdów na terenie kraju

Mile widziane:

  • Praktyczna umiejętność tworzenia analiz biznesowych

  • Znajomość Enterprise Architect oraz notacji UML lub BPMN

  • Doświadczenie w pracy w jednostce samorządowej

  • Doświadczenie w pracy w charakterze szkoleniowca w firmie z branży IT

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

  • Stabilne zatrudnienie w jednej z największych firm IT w Polsce.

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

  • Dobrą atmosferę pracy w gronie najlepszych fachowców branży IT.

  • Bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie działań sportowych).

Ostatnia aktualizacja:
26.11.2016

Branża / kategoria:
Human Resources / Kadry