Cieśla/Łódź

InterKadra Sp. z o.o.

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.
Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

CIEŚLA
Nr ref. CIE/0917/LOD

o Obowiązki:
-prace ciesielsko-betoniarskie na budowach
-montaż i demontaż szalunków systemowych
-betonowanie elementów konstrukcji

o Wymagania:
-wymagane doświadczenie zawodowe w realizacji prac ciesielskich na budowach
-motywacja i zaangażowanie do pracy
-chęć nauki
-umiejętność pracy w zespole

o Oferujemy:
-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
-pracę w godzinach 7-17
-premie motywacyjne

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV za pomocą formularza OLX.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dołączenie poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas określony

Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe

Branża / kategoria:
Budownictwo