Spedytor międzynarodowy

Logart Personnel Consulting

Opis stanowiska

  • Koordynacja zleceń międzynarodowej spedycji drogowej (FTL)

  • Kontakt z przewoźnikami i klientami,

  • Aktywne uczestnictwo w rozwoju firmy.

Wymagania

  • 2-letnie doświadczenie w samodzielnej realizacji zleceń w międzynarodowej spedycji drogowej,

  • Znajomość zasad organizacji transportu drogowego,

  • Znajomość języka angielskiego lub francuskiego na poziomie dobrym,

  • Dobra znajomość rynku przewoźników,

  • Zaangażowanie, solidność.

Oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • Dobrą atmosferę pracy.

Ostatnia aktualizacja:
08.12.2016

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja