Asystent/ka ds. Rekrutacji/Pracownik Biurowy

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • prowadzenie akt osobowych pracowników zatrudnionych na umowy o pracę i zleceniobiorców

  • wsparcie pozostałych członków zespołu przy bieżącej obsłudze pracowników tymczasowych

  • wsparcie działań w rekrutacjach prowadzonych przez Job Impulse

  • kontrola aktualności badań lekarskich pracowników tymczasowych i wystawianie pracownikom tymczasowym skierowań na okresowe badania lekarskie

  • kontrola aktualności szkoleń BHP oraz innych dokumentów potwierdzających kwalifikacje pracowników

  • przygotowanie oraz publikacja ogłoszeń o pracę

  • bieżące uaktualnianie danych pracowników tymczasowych

  • obsługa recepcji biura

Wymagania

  • zainteresowanie obszarem rekrutacji, Candidate Experience ( kształtowanie pozytywnego doświadczenia kandydata)  i CSR

  • przyjazne usposobienie i z łatwość budowania relacji

  • umiejętność organizacji swojego czas pracy, również w sytuacji spiętrzenia zadań

  • samodzielność w działaniu

  • nastawienie na cel

  • znajomość pakietu Ms Office

  • doświadczenie w procesach rekrutacyjnych - mile widziane

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • Miejsce pracy: praca w budynku biurowym, położonym w dogodnym punkcie komunikacyjnym, nie w pełni dostosowanym do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową;

  • Stanowisko pracy: praca w biurze typu mini open-space; stanowisko związane z obsługą komputera; czasowe duże spiętrzenie zadań; stały kontakt z dużą liczbą współpracowników i klientów

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • zatrudnienie w stabilnej organizacji, będącej członkiem Polskiego Forum HR, zrzeszającego największe firmy doradztwa personalnego

  • premie za wyniki Twoje i Twojego zespołu oraz nagrody w firmowych konkursach

  • troska o Twoje bezpieczeństwo i dobre samopoczucie w ramach pakietu benefitów

  • udział w Akademii CX – programie szkoleniowym, rozwijającym kompetencje naszych konsultantów w obszarze Candidate Experience (kształtowania pozytywnego wrażenia kandydata)

  • przyjazna atmosfera pracy w naszym zespole

Ostatnia aktualizacja:
05.10.2017

Branża / kategoria:
Administracja biurowa, Human Resources / Kadry