Pracownik Magazynowy

Adecco Poland Sp. z o.o.

Łódź Pabianice Piotrków Trybunalski Łask

Zakres obowiązków:
• przygotowanie materiałów dla wydziałów produkcyjnych
• dostarczanie komponentów na poszczególne wydziały produkcyjne
• kontrola stanu magazynu

Wymagania:
• mile widziane doświadczenie w pracy firmie produkcyjnej
• gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym lub 4 brygadowym
• uprawnienia UDT lub uprawnienia operatora wózka widłowego

Oferujemy:
• możliwość stałego zatrudnienia
• atrakcyjny system premiowania
• benefity w postaci zniżek do sklepów, kin i restauracji lub karty sportowej
• bezpłatny transport na terenie Łodzi i okolic (Pabianice, Łask i Piotrków Trybunalski)

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie mailowo na adres przemyslaw.konca@adecco.com lub telefonicznie 695 060 157

Numer referencyjny: MRL/2017/04

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Własna działalność gospodarcza

Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Min. wykształcenie:
Podstawowe

Branża / kategoria:
Produkcja