Trener/Trenerka Fitness z kwalifikacjami fizjoterapeuty/rehabilitanta/dietetyka

Rabes

Zakres obowiązków:
• Prowadzenie treningu personalnego
• Opieka i wsparcie członkiń klubowiczek w osiąganiu ich indywidualnych celów
• Organizacja i przeprowadzanie działań promocyjnych i sprzedażowych
• Realizacja zadań administracyjnych, również w oparciu o pracę na komputerze
• Udział w eventach zewnętrznych firmy i wydarzeniach w klubie
• Dbanie o czystość klubu
Oczekiwane umiejętności i kwalifikacje:
• Uprawnienia w obszarze sportu, dietetyki lub fizjoterapii
• Zainteresowanie sportem oraz zdrowym stylem życia
• Kreatywność, umiejętności organizacyjne oraz podejmowania inicjatywy
• Komunikatywność, umiejętność zjednywania sobie ludzi, wysokie umiejętności interpersonalne jako warunek konieczny

Oferujemy:
• Praca na umowę o pracę lub umowę zlecenie w zależności od celu zawodowego i dyspozycyjności
• System szkoleń
• Praca w młodym ambitnym zespole
• Atrakcyjny system wynagrodzeń
• Rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie

Jeśli chcesz stać się częścią marki Mrs.Sporty prześlij swoje aktualne CV na adres e-mail.
Czekamy na Ciebie!

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Niepełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie

Branża / kategoria:
Medycyna / Opieka zdrowotna