Specjalista ds. Księgowości i Administracji

ZENIT Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Organizowanie i nadzorowanie pracy firm współpracujących (serwisowych, sprzątających, remontowych, zapewniających ochronę mienia, itp.)

  • Zbieranie, ewidencja, archiwizacja i przekazywanie dokumentów

  • Współpraca z biurem księgowo-rachunkowym

  • Przygotowywanie i analiza bieżących zestawień, raportów, wyników finansowych

  • Kontrola kosztów finansowych

  • Sporządzanie prognoz finansowych

  • Zapewnienie prawidłowego obrotu środkami pieniężnymi

  • Sporządzanie comiesięcznych sprawozdań finansowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne/prawnicze/administracyjne lub studenci ostatnich lat studiów

  • Min. 1 rok doświadczenia

  • Znajomość obszaru rachunkowości i finansów

  • Umiejętność raportowania

  • Bardzo dobra, praktyczna zdolność do obsługi programów Excel, Word i Power Point

  • Samodzielność w działaniu, komunikatywność, umiejętność analitycznego myślenia, dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w stabilnej firmie

Ostatnia aktualizacja:
18.03.2017

Branża / kategoria:
Administracja biurowa, Księgowość / Audyt / Podatki