Mistrz Produkcji

Eurofoam POLSKA

Zgierz

Opis stanowiska

Zadania:

  • organizacja i nadzór procesu produkcyjnego;

  • zarządzanie zespołem kilkudziesięciu osób;

  • realizacja planu produkcji; zapewnienie i poprawa jakości wyrobów;

  • optymalizacja procesów w dziale w kierunku poprawy działań i redukcji kosztów.

Wymagania

Wymagania:

Idealny kandydat to osoba z wykształceniem wyższym technicznym, znająca  język angielski w min. w stopniu średnim, sprawnie wykorzystująca w pracy pakiet Office, w tym Excel. Doświadczenie na podobnym stanowisku, praca z system SAP oraz znajomość systemów Zarządzania Jakością i Środowiskiem będzie dodatkowym atutem.

Zapraszamy osoby posiadające zdolności organizacyjne, gotowe do podejmowania nowych zadań i trudnych wyzwań; potrafiące efektywnie pracować pod presją czasu, o wysokich umiejętnościach interpersonalnych, samodzielne i zorientowane na realizację celów.

Oferujemy

Oferujemy:

  • interesującą i odpowiedzialną pracę w firmie o stabilnej pozycji finansowej;

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • pakiet socjalny.

Ostatnia aktualizacja:
08.11.2017

Branża / kategoria:
Kadra zarządzająca, Przemysł / Produkcja