Software Quality Assurance Engineer

ABB Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Uczestniczenie w procesie analizy wymagań;

  • Definiowanie scenariuszy i przypadków testowych;

  • Proponowanie i wdrażanie rozwiązań poprawiających testowalność aplikacji;

  • Promowanie zorientowania na jakość w pracy zespołu projektowego;

  • Wspieranie zespołu w realizacji praktyk związanych z testowaniem oprogramowania;

  • Współpraca i komunikacja z międzynarodowym zespołem;

  • Udział w wewnętrznych sesjach testowych i z użytkownikami końcowymi;

  • Dążenie do poprawy procesu zarządzania jakością oprogramowania.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki informatyczne);

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Zrozumienie istoty testowania różnych warstw aplikacji;

  • Dobra znajomość C# oraz platformy .NET;

  • Znajomość MS SQL mile widziana;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne porozumiewanie się w międzynarodowym środowisku;

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i analityczne.

Oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

  • Miłą atmosferę pracy.

Ostatnia aktualizacja:
30.09.2017

Informatyka / Programowanie, Inżynieria / Projektowanie, Kontrola jakości