Sprzedawca

SMYK S.A.

Opis stanowiska

  • Profesjonalną obsługę Klienta - dla nas Klient jest najważniejszy

  • Pracę z towarem - każdego dnia dbamy o pełny dostęp do naszej oferty

  • Ustanawianie nowych rekordów sprzedażowych - wskaźniki biznesowe są dla nas bardzo ważne

Wymagania

  • W kontakcie z ludźmi czujesz się jak “ryba w wodzie”

  • Lubisz pracować raz rano, a innego dnia po południu – w miarę możliwości dopasujemy grafik do Twoich potrzeb

  • Chętnie się uczysz i poszukujesz nowych informacji

  • Masz orzeczenie o niepełnosprawności – u nas znajdziesz swoje miejsce

Oferujemy

  • Dostaniesz umowę zlecenie

  • Elastyczne godziny pracy, możliwość zmiany nocnej

  • Będziesz się szkolić, aby rozwijać swój potencjał

  • Uzyskasz preferencyjne ceny na zakupy w sieci Smyk

Ostatnia aktualizacja:
19.12.2018

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Sprzedaż / Obsługa klienta