Szef Zmiany w Magazynie Logistycznym

Schenker Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków będzie należało między innymi:

  • zarządzanie personelem w taki sposób, by permanentnie poprawiać zaangażowanie i satysfakcję pracowników (pracownicy magazynowi i działu administracji),

  • utrzymywanie wysokiej jakości świadczonych usług logistycznych,

  • dbanie o wyniki: operacyjne, finansowe i wydajnościowe projektu,

  • optymalizowanie procesów operacyjnych,

  • przestrzeganie w pracy standardów bezpieczeństwa.

Wymagania

Jeśli:

  • masz doświadczenie w pracy z wymagającym klientem, na stanowisku kierowniczym w logistyce magazynowej,

  • podejmowanie samodzielnych działań i decyzji w zakresie powierzonych obowiązków sprawia Ci satysfakcję,

  • skutecznie realizujesz wyznaczone cele,

  • potrafisz być operatywny, efektywny i szybko podejmować decyzje,

  • swobodnie posługujesz się pakietem Microsoft Office,

  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym,

  • jesteś osobą uczciwą i godną zaufania.

To właśnie Ciebie szukamy!

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, która jest globalnym liderem w branży TSL,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym dostosowanym do wykonywanej pracy,

  • bogaty pakiet socjalny, m. in. dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej (Medicover), dofinansowanie do karty Multisport, nieoprocentowane pożyczki, bony pracownicze, dopłaty do wypoczynku, paczki dla pracowników i dzieci, fundusz świąteczny,

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i realny wpływ na rozwój firmy,

  • możliwość wszechstronnego rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń.

Ostatnia aktualizacja:
06.12.2018

Branża / kategoria:
Kadra zarządzająca, Logistyka / Dystrybucja