Administrator systemów komunikacyjnych

NBC Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta w Warszawa poszukujemy Specjalistów na stanowisko:

Wymagania

Jeśli posiadasz solidne umiejętności techniczne i chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę o biznesie i nowych technologiach, chcesz proponować nowe rozwiązania, mieć wpływ na realizowaną pracę i możliwość szybkiego rozwoju – Aplikuj!

Obowiązki na stanowisku:

  • Administrowanie i konfiguracja urządzeń sieciowych

  • Administrowanie systemami Windows oraz UNIX

Oczekujemy od Ciebie:

  • Znajomość protokołów rodziny TCP/IP oraz protokołów sieci LAN i WAN

  • Znajomość zagadnień z zakresu switchingu i routingu

  • Znajomość zagadnień z zakresu bezpieczeństwa sieci (FW, IPS, Proxy)

  • Znajomość zagadnień z zakresu platform wirtualnych

  • Doświadczenie w administracji i konfiguracji urządzeń sieciowych klasy enterprise

  • Umiejętność administrowania systemami Windows oraz UNIX

  • Wiedza w zakresie funkcjonowania osprzętu sieciowego

  • Umiejętność planowania/ projektowania infrastruktury sieciowej

  • Umiejętność pisania dokumentacji/ procedur

  • Znajomość j. angielskiego – co najmniej na poziomie dobrym

Oferujemy

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Kartę Multisport

  • Medicover

  • Opiekę Menadżera Kariery

  • Elastyczne formy zatrudnienia

  • Różnorodne projekty

  • Inne... (zapytaj nas)

Ostatnia aktualizacja:
03.03.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja