Developer Business Intelligence

Nigel Frank International

Opis stanowiska

Kluczowe obowiązki będą obejmować:

  • Pomoc klientom w zarządzaniu zmianą

  • Projektowanie, testowanie oraz instalowanie nowych platform systemowych

  • Przygotowywanie dokumentacji i przedstawianie raportów z postępów

  • Organizowanie szkoleń dla użytkowników i innych konsultantów

  • Zaangażowanie w sprzedaż i wsparcie oraz, w razie potrzeby, utrzymywanie kontaktu z organizacjami klientów

  • Identyfikacja potencjalnych klientów oraz budowanie i utrzymywanie relacji z klientami

  • Pomoc w rozwijaniu umiejętności innych członków zespołu.

  • Wspierać projektowanie, opracowywanie i dostarczanie rozwiązań BI dla przedsiębiorstw na podstawie danych klienta w ramach całego zespołu lub pod nadzorem własnym.

  • Wykorzystanie doświadczenia w celu zrozumienia i sprostania wymaganiom biznesowym dzięki odpowiednim technologiom.

  • Podejmowanie odpowiedzialności za dostarczanie niezmiennie profesjonalnej jakości pracy.

Wymagania

Idealny kandydat będzie miał:

  • Udokumentowane doświadczenie we wprowadzaniu rozwiązań dla wielu z poniższych technologii i specjalizacji w co najmniej jednym certyfikacie:

  • Solidne doświadczenie i umiejętności techniczne w Microsoft BI Stack w tym SSIS, SSAS, SSIS, OLAP, RDBMS, Performance Point.

  • Znajomosc technologii Microsoft Dynamics AX

  • Rozumienie koncepcji BI przedsiębiorstwa i hurtowni danych oraz związanych z nimi narzędzi

  • Znajomość nowoczesnych rozwiązań Business Intelligence, takich jak Oracle (OBIEE), Microsoft (MSSQL), SAP (Business Objects), Qlikview i Tableau.

  • Doświadcznie z technologią MS Dynamics AX

  • Umiejętność pisania raportów technicznych

  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Co oferują:

  • Ciekawe zadania do realizacji i atrakcyjne warunki pracy;

  • Ciągły rozwój i poszerzanie swojej wiedzy (np. możliwość rozwoju w kierunku analiz) w oparciu o ścieżki kariery i liczne szkolenia;

  • Szeroki pakiet szkoleń związanych z najnowszymi technologiami IT

  • Praca w ciekawym, międzynarodowym środowisku

  • Praca zdalna w 50%

Ostatnia aktualizacja:
13.12.2018

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie