Technolog drewna - konstruktor

IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

IDES od 21 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży Przemysł drzewny poszukuje kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Łódź

Zadania / obowiązki:

  • Wsprcie w zakresie tworzenia nowego produktu;
  • Udział w tworzeniu prototypów (m.in. projektowanie);
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej 2D i 3D ddla gotowych wyrobów;
  • Wykonywanie testów produktowych;
  • Analiza działań konkurencji.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie o specjalności związanej z technologią drewna;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Mile widziane doświadczenie w przemyśle meblarsko - tekstylnym;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym;
  • Znajomość pakietu MSOffice;
  • Znajomość SolidEdge lub Auto CAD/CAM.

Firma oferuje:

  • pracę międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej liderem w swojej branży;
  • Pracę pełną wyzwań, która realizowana jest przy wsparciu całego zespołu;
  • Bogaty pakiet socjalny (trzynastka, opieka medyczna, karta sportowa, intergacje i wiele innych);
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy na innych stanowiskach.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
1 rok

Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe

Branża / kategoria:
Budownictwo