Administrator Bezpieczeństwa Informacji

Łódzka Spółka Infrastrukturalna sp. z o.o.

Opis stanowiska

Wymiar etatu: 1/2

Miejsce wykonywania pracy: „Łódzka Spółka Infrastrukturalna” sp. z o.o.

Główne zadania na stanowisku:

  • Koordynacja i nadzór nad przestrzeganiem w Spółce: ustawy o ochronie danych osobowych i aktów wykonawczych z nią związanych, wewnętrznych regulacji w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego oraz tajemnicy przedsiębiorstwa.

  • Wykonywanie zadań nałożonych na Administratora Bezpieczeństwa Informacji przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa, oraz Politykę Bezpieczeństwa Informacji  w zakresie przetwarzania danych osobowych w Spółce, inne akty wewnętrzne i pozostałą dokumentacją Spółki sporządzaną na ich podstawie.

  • Wykonywanie okresowych analiz stanu bezpieczeństwa informatycznego oraz przetwarzania danych osobowych.

  • Zarządzanie incydentami związanymi z bezpieczeństwem informacji.

  • Realizacja zadań szkoleniowych w zakresie bezpieczeństwa informacji oraz zadań doradczych zleconych przez Zarząd Spółki, przedstawianie opinii i składanie wniosków  w zakresie bezpieczeństwa informatycznego, tajemnicy przedsiębiorstwa oraz przetwarzania danych osobowych w Spółce.

Wymagania

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:

  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub prawniczym.

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku Administratora Bezpieczeństwa informacji lub pokrewnym.

  • Wiedza z zakresu ochrony danych osobowych, znajomość aktualnie obowiązujących przepisów prawa.

  • Asertywność i umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Opanowanie.

  • Komunikatywność.

  • Dobra organizacja czasu pracy.

  • Umiejętność prowadzenia rzeczowej dyskusji.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Pracę w stałych godzinach (w trybie jednozmianowym).

  • System premiowy.

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.

  • Atrakcyjny pakiet socjalny (bilety do kina/ karnety sportowe, dofinansowanie do wypoczynku).

  • Możliwość kreowania rzeczywistości wewnątrz Spółki i wdrażania w życie najlepszych pomysłów.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • Życiorys i list motywacyjny.

  • Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych
    do celów rekrutacji.

  • Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, staż pracy, kwalifikacje, ukończone kursy itp.

Ostatnia aktualizacja:
03.12.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja