Dyrektor Regionu - Departament Sprzedaży Kredytów Samochodowych

mFinanse S.A.

Opis stanowiska

Potrzebne Ci będzie:

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem i rozproszoną siecią sprzedaży

  • doświadczenie w sprzedaży produktów/usług finansowych (kredyt, leasing)

  • znajomość lokalnego rynku dealerskiego (motoryzacja)

  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności negocjacyjne

  • orientacja na realizację celów sprzedażowych

  • otwartość, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • gotowości do wyjazdów służbowych

  • wykształcenie wyższe

Wymagania

Twoje zadania:

  • zarządzanie pracą kierowników stref

  • zarządzanie sprzedażą usług finansowych w sieci dealerskiej

  • współpraca z grupami dealerskimi

  • monitoring realizacji wyznaczonych celów podległych pracowników

  • realizacja uzgodnionych planów sprzedaży na podległym terenie

  • budowanie i utrzymanie długofalowych relacji z kontrahentami

Oferujemy

Od nas dostaniesz:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Zatrudnienie w oparciu o własną działalność gospodarczą

  • Prywatną opiekę medyczną

Ostatnia aktualizacja:
22.02.2019

Finanse / Bankowość, Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta