React js / Redux Developer

Nigel Frank International

Opis stanowiska

OPIS STANOWISKA:

  • pracę w zespole odpowiedzialnym za realizację systemów W obszarze branży FMCG.

  • realny wpływ na rozwiązania użyte w projektach, wygląd warstwy webowej aplikacji, projekt UX, implementacje widgetów, widoków oraz zachowań poszczególnych elementów interfejsu użytkownika,

  • pracę w zgranych zespołach z wykorzystaniem najnowszych technologii,

  • współpracę z zespołem doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin.

Wymagania

WYMAGANIA:

  • znajomość technologii związanych z implementacją serwisów w środowisku .NET: C#, MVC, WebAPI, RESTful service, WebService, JSON, XML,

  • doświadczenia w rozwijaniu nowoczesnych aplikacji webowych,

  • znajomości technologii: HTML 5, CSS 3, Bootstrap, JavaScript, React js/ Redux .

  • praktycznej znajomości zasad projektowania funkcjonalnego UX oraz poczucia estetyki,

  • umiejętności pracy w zespole, rozwiązywania problemów i zdolności komunikacyjnych,

  • silnej motywacji, odpowiedzialności i sumienności.

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • pracę w zespole odpowiedzialnym za realizację systemów dla największych polskich instytucji z branży finansowej,

  • realny wpływ na rozwiązania użyte w projektach, wygląd warstwy webowej aplikacji, projekt UX, implementacje widgetów, widoków oraz zachowań poszczególnych elementów interfejsu użytkownika,

  • pracę w zgranych zespołach z wykorzystaniem najnowszych technologii,

  • współpracę z zespołem doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin.

Ostatnia aktualizacja:
19.09.2018

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie